بهترین سن آموزش شنا به کودکان!

یکشنبه 24 اردیبهشت 1396 12:45 ب.ظ   نویسنده : نویسنده      
مفیدستان:

بهترین سن آموزش شنا به کودکان!


خبرگزاری آریا-اگر کودک مثل ماهی با آب بازی می کند، وقت آن رسیده که در یک کلاس شنا ثبت نامش کنید.
به گزارش خبرگزاری آریا، فکر می کنید ماهی کوچولو شما به شنا کردن علاقه دارد؟ اگر نشانه هایی که در این مقاله به آن اشاره کرده ایم را در کودک مشاهده می کنید، به معنای این است که آمادگی شرکت در کلاس های آموزش شنا را دارد و بهتر است با دقت کافی و با توجه به نکات ذیل کلاس شنای مناسب را برای کودک انتخاب کنید.
اگر کودک مثل ماهی با آب بازی می کند، وقت آن رسیده که او را در یک کلاس شنا ثبت نام کنید. طبق نظر انجمن متخصصین اطفال امریکا، آموزش و یادگیری شنا برای کودکان نوپا و یا حتی بزرگتر اجباری نیست، به همین دلیل نباید کودک را مجبور به شرکت در کلاس شنا کنید. اما اگر به نظر می رسد فرزند دلبند شما دوست دارد در فضایی بزرگتر از وان یا تشت حمام آب بازی کند، دلیلی وجود ندارد که آموزش شنا را به تعویق بیندازید. در واقع، برخی شواهد حاکی از آن است که احتمال غرق شدن کودکان بالای یک سال در صورتی که آموزش رسمی شنا ببینند بسیار کم است و این واقعیت دلیل بسیار محکمی برای ثبت نام هر چه سریعتر کودک در کلاس های شنا است.
چطور می توانید بفهمید که زمان مناسب فرا رسیده است؟
اگر کودک قادر است دستورالعمل ها را دنبال و از آنها پیروی کند، هماهنگی حرکتی مناسبی دارد و می تواند همزمان دست و پا بزند و از نظر هیجانی آمادگی کافی دارد ( از آب نمی ترسد )، تقریبا همه نشانه های آمادگی یادگیری شنا را دارد. در اینصورت بهتر است کودک را در کلاس های آمادگی شنا ثبت نام کنید تا حرکات و مهارت های پایه شنا مانند غوطه ور شدن و پا دوچرخه را یاد بگیرد. برای شروع به دنبال کلاس هایی باشید که تعداد کمی (کمتر از ۶ کودک) در آن شرکت می کنند. دقت کنید حتما کودک را در کلاس هایی ثبت نام کنید که مورد تایید هستند و از نظر ایمنی و بهداشتی کنترل شده اند.
چند توصیه در مورد کلاس های آموزش شنا :
کودکان ۶ ماه تا ۳ سال : به دنبال کلاس هایی باشید که مادر/ پدر و کودک همراه هم در آنها شرکت می کنند و توسط مربی متخصص اداره می شود. مربیان در این کلاس ها مواردی مانند ورود و خروج آب، حباب درست کردن، پا زدن رو به جلو و غوطه ور شدن به پشت را آموزش می دهند. علاوه بر این، مربیان وظیفه دارند اصول امنیت در آب را هم به والدین آموزش دهند.
کودکان ۳ تا ۴ سال : می توانید از کلاس هایی استفاده کنید که در آنها کودک می تواند همراه یا بدون پدر/ مادر شرکت کند. بهتر است به دنبال کلاس هایی باشید که علاوه بر آموزش دست و پا زدن، بر آموزش رفتارهای ایمن در استخر هم تمرکز و تاکید داشته باشد.
کودکان ۴ تا ۵ سال : در صورتی که این کودکان با آب آشنا شده اند و به آن عادت کرده اند، کلاس های ۳۰ دقیقه ای به مدت ۸ تا ۱۰ هفته توصیه می شود تا کودک مهارت های پایه را کسب کند تا در نهایت موفق به انجام حرکات همزمان و هماهنگ دست و پا شود.
مهمترین مسئله درباره کلاس های آموزش شنا : هرگز فکر نکنید که کودک بدون حضور شما در این کلاس ها از امنیت کافی برخوردار است و احتمال غرق شدن وجود ندارد. هیچ کدام از مربیان و یا حتی غریق نجات ها نمی توانند مانند والدین کودک را در آب تحت نظر بگیرند.
زمانی که کودک نزدیک استخر یا داخل آن است، والدین باید همیشه با فاصله ای به اندازه یک بازو کنار او حضور داشته باشند. بهتر است از وسایل کمکی شنا مانند تیوپ یا قمقمه های شناور هم استفاده شود. به یاد داشته باشید حتی در صورت استفاده از این ابزارها، لازم است همیشه داخل آب در کنار کودک حضور داشته باشید چون برای جلوگیری از غرق شدن، نمی توانید روی این وسایل حساب کنید.لینک منبع

بازنشر: مفیدستان

مطلب بهترین سن آموزش شنا به کودکان! در سایت مفیدستان
برای دریافت مطالب مفید به سایت مفیدستان مراجعه فرمایید.


لینک منبع و پست :بهترین سن آموزش شنا به کودکان!
http://mofidestan.ir/%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1%d9%8a%d9%86-%d8%b3%d9%86-%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%b4%d9%86%d8%a7-%d8%a8%d9%87-%da%a9%d9%88%d8%af%da%a9%d8%a7%d9%86/
آخرین ویرایش: - -
دیدگاه ها ()

اپل غول خودروهای الکتریکی جهان را می‌خرد؟تسلا در لیست خرید تیم کوک

پنجشنبه 21 اردیبهشت 1396 12:31 ب.ظ   نویسنده : نویسنده      
مفیدستان:اپل غول خودروهای الکتریکی جهان را می‌خرد؟/تسلا در لیست خرید تیم کوک


دانش > فناوری – تسلا موتورز را به خاطر تولید خودروهای الکتریکی یا برقی معروفش دیگر همه در جهان می‌شناسند. مجموعه مالی و بانکی سیتی گروپ اما در گزارشی اعلام کرده که این غول بزرگ در فهرست خرید اپل قرار دارد و این مقام‌های این شرکت می‌خواهند برای تصاحب آن نقشه بکشند.

به گزارش خبرآنلاین،تحلیلگرات سیتی‌گروپ اعلام کرده‌اند که اپل ۲۲۰ میلیارد دلار برای خریدها و سرمایه‌گذاری خود در اختیار دارد و به بر اساس شنیده‌ها تسلا در کنار نتفلیکس و والت دیزنی از جمله شرکت‌هایی هستند که اپل چشم به تصاحب آنها دوخته است. بیشتر منابع مالی اپل در خارج از آمریکاست. تخمین زده می‌شود که بیش از ۹۰ درصد منابع اپل در خارج از آمریکا سرمایه‌گذاری شده اما با توجه به سیاست‌های جدید دونالد ترامپ، شاید شرکت‌های چندملیتی منابع مالی خود را وارد آمریکا کرده و در مقایسه با نرخ مالیات ۳۵ درصد کنونی تنها مالیات ۱۰ درصدی پرداخت کنند؛ بنابراین شاید اپل حدود ۲۲۰ میلیارد دلار سرمایه‌ی خود را وارد آمریکا کند و از این فرصت نهایت استفاده را ببرد و دست به یک خرید بزرگ بزند.

شرکت تسلا موتورز در سال ۲۰۰۳ توسط مارتین ابرهارد، جفری استرابل و ایلان ماسک تاسیس شد. ایلان ماسک هم‌اکنون به‌عنوان مدیر عامل اجرایی و رییس هیئت مدیره تسلا موتورز فعالیت می‌کند. سهام تسلا در بازار بورس نزدک معامله می‌شود.

اما در مقابل گروهی دیگر توان اپل برای خرید تسلا موتورز را زیر سوال می‌برند. در آوریل سال ۲۰۱۷ گروه خودروسازی برای با پیشی گرفتن از شرکت جنرال موتورز ارزشمندترین شرکت خودروسازی در بازار بورس سهام در آمریکا (نزدک) شد. به طوریکه ارزش کل سهام تسلا به رکورد ۵۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون دلار رسید و از ارزش سهام ۴۹ میلیارد و ۶۰۰ میلیون دلاری جنرال موتورز بالاتر رفت. علت این رشد سهام، افزایش محبوبیت خودروهای الکتریکی، بهبود عمر باتری‌های آنها و تقاضا برای خرید این نوع خودروها بوده است. هم اکنون تنها، ارزش سهام دو شرکت گروه فولکس‌واگن آلمان و تویوتا ژاپن بالاتر از این شرکت قرار دارد.

۵۴۵۴لینک منبع

بازنشر: مفیدستان

مطلب اپل غول خودروهای الکتریکی جهان را می‌خرد؟/تسلا در لیست خرید تیم کوک در سایت مفیدستان
برای دریافت مطالب مفید به سایت مفیدستان مراجعه فرمایید.


لینک منبع و پست :اپل غول خودروهای الکتریکی جهان را می‌خرد؟/تسلا در لیست خرید تیم کوک
http://mofidestan.ir/%d8%a7%d9%be%d9%84-%d8%ba%d9%88%d9%84-%d8%ae%d9%88%d8%af%d8%b1%d9%88%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a7%d9%84%da%a9%d8%aa%d8%b1%db%8c%da%a9%db%8c-%d8%ac%d9%87%d8%a7%d9%86-%d8%b1%d8%a7-%d9%85%db%8c%e2%80%8c/
آخرین ویرایش: - -
دیدگاه ها ()

این جنگل هزار ساله است – گردشگری

دوشنبه 11 اردیبهشت 1396 01:47 ق.ظ   نویسنده : نویسنده      
مفیدستان:

این جنگل هزار ساله است

تاریخ انتشار : سه شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۴

کد مطلب: ۷۵۱۴۰

بزرگ‌ترین جنگل زردآلوی وحشی در آسیای میانه قرار دارد و با قدمتی هزار ساله، یکی از مناطقیست که گردشگران داخلی و خارجی زیادی به خصوص از قاره آسیا را به خود جذب می‌کند. این جنگل در شمال غرب سین‌کیانگ قرار دارد و همه روزهای سال مملو از دوستداران طبیعت است.

کلمات کلیدی: جنگل هزارسالهلینک منبع

بازنشر: مفیدستان


عبارات مرتبط

مطلب این جنگل هزار ساله است – گردشگری در سایت مفیدستان
برای دریافت مطالب مفید به سایت مفیدستان مراجعه فرمایید.


لینک منبع و پست :این جنگل هزار ساله است – گردشگری
http://mofidestan.ir/%d8%a7%db%8c%d9%86-%d8%ac%d9%86%da%af%d9%84-%d9%87%d8%b2%d8%a7%d8%b1-%d8%b3%d8%a7%d9%84%d9%87-%d8%a7%d8%b3%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%af%d8%b4%da%af%d8%b1%db%8c/
آخرین ویرایش: - -
دیدگاه ها ()

روستای مازیچال ییلاقی آسمانی بادریایی از ابر در مازندران + تصاویر – گردشگری

دوشنبه 11 اردیبهشت 1396 01:21 ق.ظ   نویسنده : نویسنده      
مفیدستان:

روستای مازیچال در نزدیکی شهر کلاردشت قرار گرفته اما هرچند که مسیر آن بر روی کاغذ آسان است، در واقعیت دشوار است.

روستای مازیچال

روستای مازیچال، نام روستایی ست درست در ابتدای جاده ی آسمان، بهشتی روی زمین که دریایی از ابر، هر روز صبح، امواج خود را بر تن دشت های سرسبز آن می کشاند. مازیچال در نزدیکی شهر کلاردشت قرار گرفته اما هرچند که مسیر آن بر روی کاغذ آسان است، در واقعیت دشوار است. اقامت در آن هم تنها مناسب افرادی ست که عاشق طبیعت و سختی های همراه آن هستند، زیرا وقتی به آسمان نزدیک باشی و در ییلاقی دورافتاده، طبیعی ست که امکانات رفاهی چندانی در دسترس نباشد.روستای مازیچال

روستای مازیچال

بنابراین اگر ستاره های آسمان این منطقه را به ستاره هتل های لوکس ترجیح می دهی با ما همراه باش تا،
تصاویری زیبا از این بهشت زمینی را در همگردی ببینی. اما قبل از هرچیز، بگذار تا از مردمان،
روستای مازیچال برایتان ب،گوییم، مردمانی که آنقدر منظره جنگل تا دریا را هر روز پیش روی خود دیده اند،
که دلشان دریایی شده،و دستشان سبز و بخشنده.روستای مازیچال

روستای مازیچال

نام های روستا

روستایشان را ” مازیچال ” نامیدند، ” مازی ” به نام درخت بلوط . ” چال ” به معنی گودال، برای درک نامش،
هم کافیست تا چند دقیقه را صرف گشت و گذار در آن کنی تا به چشم خود ببینی هیچ نامی برایش، مناسب تر،
از ن نبوده. ییلاق ،مازیچال که این روزها به یکی از جاذبه های گردشگری مازندران تبدیل شده، تنها در بهار و تابستان،
قابل سکونت است،درحالی که در پاییز و زمستان، طبیعت با خودش تنها می ماند و آنچنان انرژی پاکی را در،
خود جریان می دهد،که تنها و تنها، کوهنوردان عاشق برف و محلی ها، قادر به لمس آن هستند.روستای مازیچال

روستای مازیچال

مناظر زیبا

اما در نهایت علاوه بر مناظر زیبا و طبیعت آرامش بخش، روستای مازیچال، تجربه اقامتی متفاوت را برایتان کنار گذاشته،
اینجا شب ها آسمان به یکی از دیدنی های مازندران تبدیل میشود که توریست ها و سمافران زیادی،
را برای شب مانی وسوسه می کند و صبح ها هم بوی نان محلی و صدای خوش اهالی، آغاز زندگی،
در ییلاق مازیچال خبر می دهد.بنابراین پیشنهاد می کنیم تا با یکی از چوبان های گله را به چرا ببرید،
با زنان خانه دار همراه شوید تا ،دستور پخت غذاهای محلی مازندران را یاد بگیرید و یا از طلوع ،
تا غروب، مشغول عکاسی شوید.روستای مازیچال

روستای مازیچال

سایت همگردی

روستای مازیچال ییلاقی آسمانی بادریایی از ابر در مازندران + تصاویرلینک منبع

بازنشر: مفیدستان

مطلب روستای مازیچال ییلاقی آسمانی بادریایی از ابر در مازندران + تصاویر – گردشگری در سایت مفیدستان
برای دریافت مطالب مفید به سایت مفیدستان مراجعه فرمایید.


لینک منبع و پست :روستای مازیچال ییلاقی آسمانی بادریایی از ابر در مازندران + تصاویر – گردشگری
http://mofidestan.ir/%d8%b1%d9%88%d8%b3%d8%aa%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%a7%d8%b2%db%8c%da%86%d8%a7%d9%84-%db%8c%db%8c%d9%84%d8%a7%d9%82%db%8c-%d8%a2%d8%b3%d9%85%d8%a7%d9%86%db%8c-%d8%a8%d8%a7%d8%af%d8%b1%db%8c%d8%a7%db%8c/
آخرین ویرایش: - -
دیدگاه ها ()

درباره وبلاگ


نویسندگان

  • نویسنده (38)

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic